Здоровье

Після 27 років безпліддя у пари народилися диво-трійнята – хлопчик і дві однояйцеві дівчинки (фото)

46-річна Наріне Мартиросян і її чоловік Геворг Асатрян цілих 27 років мріяли про дитину. Нещодавно їх мрія, нарешті, збулася; більше того, замість однієї дитини у них народилося відразу троє – один хлопчик і дві... ( подробнее )

6-річний хлопчик проковтнув 14 магнітів, які проштрикнули йому кишечник

6-річний Міка Арвідсон зі штату Юта, США, потрапив до лікарні із-за того, що випадково проковтнув 14 магнітів, які призвели до перфорації кишечника.

Як розповіли батьки, дитина цілий тиждень перед Хеллоуїном... ( подробнее )

Чому у вірменських дітей так часто псуються зуби і що з цим робити?

Останнім часом ми все частіше бачимо маленьких дітей з зіпсованими, почорнілими зубами. Дитячі стоматологи теж помічають, що маленьких пацієнтів у них останнім часом стає все більше і більше.

Чому ж... ( подробнее )

Зайва вага в підлітковому віці пов\'язаний з підвищеним ризиком раку підшлункової залози

Зайва вага і ожиріння в підлітковому віці особливо небезпечні, так як майже в 4 рази підвищують ризик розвитку раку підшлункової залози в майбутньому. Про це йдеться в новому дослідженні, опублікованому в журналі... ( подробнее )

Причина аутизму у дітей – недолік цинку під час вагітності?

Якщо плід під час вагітності не отримує достатньої кількості цинку, великий ризик, що після народження у дитини може розвинутися аутизм. До такого висновку прийшла команда вчених з Stanford University School of... ( подробнее )

5 цікавих фактів про вагітність

Організм жінки під час вагітності піддається цілому ряду змін, про які багато хто – навіть самі жінки – навіть не здогадуються. Представляємо вашій увазі декілька цікавих фактів про вагітності: Нюх загострюється!

Під... ( подробнее )

Короткозорість, ожиріння і рак: вчені назвали наслідки захоплення гаджетами дітей

Надмірна любов дитини до смартфонів і планшетом може мати негативні наслідки для здоров\'я. Як повідомляє The Telegraph, перед екранами гаджетів дітям не можна проводити занадто багато часу.

Вчені відзначають,... ( подробнее )

В МЦ ЕРЕБУНІ врятували життя 2,5-річної дитини з інсультом

У 2,5-річної Жанни Бакоян лікарі діагностували ішемічний інсульт мозку. З Арагацотна дитину перевезли в Єреван, МЦ ЕРЕБУНІ, де вперше у Вірменії було виконано стентування судин головного мозку у дитини.

Завідувач цереброваскулярным нейрохірургічним відділенням Давид Саакян і відомий американський нейрохірург вірменського походження Мікаел... ( подробнее )

Тілесні покарання можуть спровокувати у дитини схильність до наркоманії та суїцидів

Тілесні покарання можуть негативно позначитися на дитині, спровокувавши агресію, схильність до наркоманії і суїцидів. До такого висновку, як повідомляє The Daily Mail, прийшла Американська академія педіатрії.

Експерти... ( подробнее )

У Вірменії вже доступні унікальні неінвазивні пренатальні тести для діагностики генетичних порушень у плода

Унікальні неінвазивні пренатальні тести (НВПТ), з допомогою яких у плоду можна діагностувати цілий ряд генетичних порушень, вже доступні у Вірменії. З допомогою цих тестів можна з 99%-ою вірогідністю з\'ясувати,... ( подробнее )