Здоровье

Поганий підлітковий сон пов\'язаний з ризиком розвитку хвороби Альцгеймера.

Поганий підлітковий сон пов\'язаний з ризиком розвитку хвороби Альцгеймера.

Дослідження вчених з Університету Пенсільванії свідчить про те, що підлітки з порушеннями сну більш схильні до розвитку в майбутньому... ( подробнее )

Кесарів розтин може негативно позначитися на майбутньому розвитку мозку дитини

Кесарів розтин може негативно позначитися на майбутньому розвитку мозку дитини. До такого висновку прийшли вчені з Університету Джорджії в Атланті в ході дослідження.

Як повідомляє журнал PNAS, вчені... ( подробнее )

Американські батьки вірять у те, що щеплення від грипу загрожує дітям аутизмом і є «змовою лікарів»

Понад 50% американських батьків впевнені в тому, що їх діти можуть підхопити вірус грипу від щеплення. До таких невтішних висновків прийшли дослідники після проведеного соціологічного опитування.

Між... ( подробнее )

7 продуктів, які ні в якому разі не можна давати дітям

Багато хто вважає ці продукти нешкідливими, але насправді вони небезпечні, особливо для дітей. Представляємо вам список продуктів, які ні в якому разі не можна давати дітям.

Ковбаса і сосиски

Вироби... ( подробнее )

Ще 2 нових випадки: В США дітей паралізує рідкісне захворювання, схоже на поліомієліт

У США вже зареєстрували кілька випадків дивного і рідкісного захворювання, схожого на поліомієліт і паралізуючого заражених дітей. Два нових випадки цього інфекційного захворювання, званого гострим млявим миелитом... ( подробнее )

Кров з пуповини допоможе в лікуванні «вовчої пащі»

Кров з пуповини можна використовувати в лікуванні «вовчої пащі» - вродженої розщілини піднебіння. Як повідомляє The Daily Mail, подібний дефект виявляється у кожного 700-го дитини.

На думку фахівців,... ( подробнее )

Цукор перетворює дітей в хуліганів - дослідження

Вживання цукру у великих кількостях здатне перетворити дітей і підлітків років у цих хуліганів. Як повідомляє The Daily Mail, ласуни і любителі солодкої газованої води стають більш агресивними, частіше п\'ють... ( подробнее )

Вперше відредагована небезпечна мутація ДНК ембріона в утробі матері

Вченим Університету Пенсільванії вперше вдалося змінити небезпечну мутацію ДНК ембріонів в утробі вагітних мишей. Як повідомляє Nature Medicine, завдяки цьому вдалося запобігти ранню смерть мишенят з-за ураження... ( подробнее )

Пологи у віці старше 35 років погрожують жінці розвитком проблем з серцево-судинною системою

Вагітність і пологи у віці старше 35 років погрожують жінці розвитком проблем з серцево-судинною системою. До такого висновку прийшли фахівці з Університету Альберти.

На думку вчених, жінки, які народжують... ( подробнее )

Собаки-терапевти можуть заражати дітей небезпечними бактеріями – вчені

Собаки-терапевти приносять багато радості та позитивних емоцій пацієнтам, особливо дітям, проте вони можуть також бути джерелом небезпечних інфекцій. Про це попереджають вчені з Johns Hopkins Hospital.

Фахівці... ( подробнее )