Здоровье

Лікування 9-річної Ліни з рецидивом пухлини мозку почнуть вже через кілька днів

Через кілька днів 9-річної Ліни Григорян зроблять топометрическую МРТ головного мозку з контрастним посиленням, а 28 лютого почнуть перший курс стереотаксичної променевої терапії на апараті Кібер-Ніж. Зараз дівчинка... ( подробнее )

У Вірменії планується відкрити новий реабілітаційний центр для дітей з ДЦП

Правозахисна громадська організація сприяння особам з інвалідністю "Ехо" планує відкрити у Вірменії альтернативний реабілітаційний центр для дітей з ДЦП. Як розповів у розмові з журналістами голова НУО Сергій... ( подробнее )

Материнський інстинкт врятував дитину від вірної смерті від менінгіту

17-місячного Боббі Бердшелла з Великобританії чекала вірна смерть від менінгіту: лікарі прийняли цю небезпечну хворобу за звичайний тонзиліт і хотіли відправити його додому. Але інстинкт підказав його матері Джейн,... ( подробнее )

У Вірменії щорічно реєструють близько 80 нових випадків раку серед дітей

Кожен рік у Вірменії реєструють близько 78-80 нових випадків ракових захворювань серед дітей до 18 років. Приблизно у половини з них – гематологічні захворювання. Про це журналістам повідомив керівник Асоціації онкологів Вірменії Григор Бадалян.

За його словами, найбільш часто діагностуються у дітей ракові захворювання – гострі лейкози,... ( подробнее )

Можуть виліковані від раку діти в майбутньому мати дітей?

Під час лікування ракових захворювань у дітей недостатньо просто домогтися ремісії – необхідно також зробити все можливе, щоб протягом найближчих років хвороба не повторилася, а основні функції організму не постраждали... ( подробнее )

Жінка з Індіанаполіса арештована за «лікування» дочки відбілювачем

Мешканку Індіанаполіса звинуватили в тому, що вона поїла дочка відбілювачем, щоб вилікувати аутизм дитини.

Згідно з повідомленнями поліції, матері, чиє ім\'я не називається, було пред\'явлено звинувачення... ( подробнее )

У Вірменії щорічно реєструють близько 80 нових випадків ракових захворювань серед дітей

Кожен рік у Вірменії реєструють близько 78-80 нових випадків ракових захворювань серед дітей до 18 років. Приблизно у половини з них – гематологічні захворювання. Про це журналістам повідомив керівник Асоціації... ( подробнее )

У 9-річної Ліни трапився рецидив пухлини мозку - вона потребує допомоги (фото)

9-річна Ліна ніколи не ниє і не скаржиться. Бачачи сльози на обличчі матері, вона намагається її заспокоїти зі словами: "Мамо, ти тільки не плач, дядько Бог зі мною, і все буде добре".

Рік тому Ліні... ( подробнее )

Американські хірурги розділили сіамських близнюків з загальної печінкою і частиною серця

В ході семигодинний операції американські лікарі успішно розділили сіамських близнюків, у яких були спільні печінка, діафрагма і частина серця.

Ганна Грейс і Хоуп Елізабет Ричардсы народилися 29 грудня 2016 року шляхом кесаревого розтину. Перший рік свого життя вони провели у відділенні неонатальної інтенсивної терапії, а лікарі шукали... ( подробнее )

У померлого в Степанакерті немовляти не було ануса

У немовляти, який помер в Степанакерті через 11 годин після народження, була вроджена атрезія ануса і прямої кишки. Також у нього був вроджений порок серця – мітральна недостатність. Про це кореспонденту NEWS.am... ( подробнее )