Мода

Що дарують при виписці з пологового будинку лікарям: ідеї та рекомендації

Поява в сім\'ї дитини – радісна подія. На молодих батьків обрушується лавина питань, які вони повинні навчитися вирішувати буквально в найкоротші терміни. І навіть коли більшість неспокійних справ виконані, залишається питання: "Що подарувати персоналу при виписці з пологового будинку?" Хтось замислюється про це в останній момент. Відбувається це... ( подробнее )

Браслет з агату: властивості

Прикраси з натуральних каменів завжди користувалися популярністю у жінок. Та й чоловіки високо оцінюють саме природний матеріал, а не його замінник. Одним з фаворитів серед натуральних каменів є агат, з якого майструють різноманітні прикраси. У статті розглянемо детальніше, ніж гарний браслет з агата, його властивості та види. Характеристики каменю

Агат... ( подробнее )

Зустрітися з Кріс Мур, 84-річний піонер подіумі фотографії

Ми можемо бути більш знайомі з предметом fashion-фотографії, але в ці вихідні настала черга одного з найбільш плідних діячів з-за камери в центрі уваги. Кріс Мур, правлячого короля подіумі фотографії, проводить свою першу виставку в Музеї Боуз в графстві Дарем з суботи.

Catwalking: мода крізь призму Кріс Мур документ 60 років образи з міжнародних... ( подробнее )

Фінальний свисток: жінок називають час на нудні, некрасиві футбольні комплекти

В якості профілю жіночого футболу зріс, так само її популярність: Чемпіонат світу останні жіночі побив рекорди з найвищим коли-небудь переглядати малюнки. Якщо спорт урізноманітнив, так і одягу, які представляють його.

Футбольні комплекти зараз прагнуть ті, хто не турбується про долю свого народу на полі. Нігерії розрекламований сорочка... ( подробнее )

Тату на грудях орла : Значення татуювання з орлом в релігії, серед кримінальників. Загальні значення для чоловіків і жінок.

Тату на грудях орла можна зустріти в самих різних людей, незалежно від віку і статі. Значення цієї "натільного живопису" має різні смисли. Це залежить від того, хто є її власником. У цій статті описано значення татуювання орла. Значення татуювання в релігії

Тату на грудях орла або іншій частині тіла може змінювати свій сенс, якщо придивитися... ( подробнее )

Футболка Jack Daniels як символ легенди

Оригінальна чоловіча футболка Jack Daniels стала популярною пару років тому, але з тих пір так і не втрачає актуальності. Її прикрашає чорно-білий малюнок з назвою самої відомої компанії з виробництва брендового віскі. Однак це далеко не тільки стильна футболка з принтом, але символ і частинка компанії з більш ніж віковою історією. Що таке Jack Daniels?

Віскі... ( подробнее )

Стиль шеббі шик в одязі для жінок: фото, особливості стилю

Стиль шеббі-шик в одязі - це не старомодно, а модний тренд. Одягнутися в такому стилі досить складно. Потрібно вміти правильно скомбінувати «антикварну» одяг з сучасною. Багато стилісти знають, що нові тенденції – давно забуті старі. Стиль шеббі-шик в одязі – прямий цьому доказ. Чим відрізняється цей відносно новий стиль від інших? Як правильно одягатися... ( подробнее )

Камені, які змінюють колір: назви, фото, причини зміни кольору і правила носіння

У природі існують дорогоцінні камені, що змінюють колір від температури тіла, освітлення, навіть від настрою власника. У статті розповідається про затребуваних мінералах, які у геології називаються хамелеонами. Олександрит

Назва каменів, які змінюють колір, багатьом добре відомі. Один з них - олександрит. У середині XIX століття зразки... ( подробнее )

Елізабет Арден, правителем віддалених імперії – архіві мода, 17 червня 1957 року

Елізабет Арден, правитель імперії краси з віддалених заставши в світі, прилетіла з Нью-Йорка на цьому тижні, щоб побачити її кінь, буря, виконайте четверте місце в дербі.

Цей невеликий і жваві леді шотландсько-канадського походження присвятила себе з самого початку своєї кар\'єри в справу щастя, краси, краса через здоров\'я. Дійсно, її... ( подробнее )

Тіло модифікатор звинувачений у навмисному вбивстві після імплантації пластикові сніжинки у жінку

Модифікатор тіла був звинувачений у ненавмисному вбивстві після того, як Новий Південний Уельс жінки, які мали пластикові сніжинки, імплантований в руку помер від зараження крові.

На 37-річного чоловіка, який працює як модифікатор тіла і татуювання на центральному узбережжі, також був звинувачений в понеділок з тяжкої шкоди здоров\'ю з... ( подробнее )