Мода

Що привезти з Південної Кореї: варіанти подарунків, приємні сувеніри та поради з вибору кращого гостинця

Відвідування Південної Кореї обіцяє масу позитивних емоцій і вражень. Країна з багатою історією, культурою і цікавими звичаями не залишить байдужими навіть бувалих мандрівників. Щоб надовго зберегти в пам\'яті приємні спогади і порадувати близьких і друзів подарунками, туристи часто стикаються з питанням про те, що привезти з Південної Кореї в якості... ( подробнее )

Кільця у вигляді тварин: огляд моделей, корисні поради

Анімалістичний дизайн існував ще в стародавні часи. Кільця з зображенням тварин носили чоловіки, щоб підкреслити свою силу, і жінки, щоб показати витонченість. Кожен вибирав підходящий тварина, іноді таке було одне для цілого роду, в цьому випадку прикраса передавалося у спадок. Дизайн кілець, як би він не змінювався з плином часу, все ж не зазнавав... ( подробнее )

Кращий сувенір, і подарунок - вічний маятник

Кожен працівник офісу зазвичай намагається максимально комфортно облаштувати своє робоче місце, так як на службі проводить більшу частину часу. Дуже часто в декорі столу можна помітити такий елемент, як вічний маятник. І хоча багато хто вважає його безглуздою дрібничкою, рухливий аксесуар має певне практичне призначення. Зовнішній вигляд і особливості

Маятник... ( подробнее )

Сукні в стилі бароко: історія, характеристики і кольору

Буде невірним назвати бароко всього лише одним із стилів образотворчого мистецтва. Це ціла епоха, яка змогла переламати розуміння людиною світу і самого себе. Саме тоді, в 18 столітті, місце лицарських турнірів зайняли карткові ігри і "каруселі", а містерії - бал-маскаради і театр. Духовна музика перетворилася в приємну на слух гру звуків, інтер\'єри... ( подробнее )

Зелений оксамит: де використовується і з чим поєднується

Вибираючи текстуру та матеріал для створення дорогого вбрання або предмета інтер\'єру, деколи доводиться дуже непросто. Адже підібрати щось дійсно розкішне з усього асортименту, завдання не з легких. У цьому сезоні одним з наймодніших і разом з тим «багатих» матеріалів став оксамит. Його широко застосовують як в обробці меблів і приміщень, так і... ( подробнее )

Що таке убрання? Тлумачення, історія та значення слова

Що таке убрання? Це предмет чоловічого гардероба, який захищає нижню частину тіла, включаючи кожну ногу окремо, від холоду, і закриває ноги практично повністю. В якості закріплювача портков на тілі використовуються різні допоміжні засоби, наприклад лямки, підтяжки, гудзики. Коли з\'явився цей поширений предмет одягу? Яка історія у назві цього предмета... ( подробнее )

Одяг "Черутті": відгуки, моделі, матеріали, фото

Одяг від новосибірського виробника «Черутті» всього за чотири роки встигла стати гідним конкурентом продукції провідних світових модельних будинків. Це стало можливим виключно завдяки новому підходу російських дизайнерів до випускаються під маркою бренду колекціях, а також дбайливого ставлення до клієнтів, що суттєво вплинуло на його репутацію та... ( подробнее )

Хто придумав підбори і як вони змінювалися

У кожної жінки в гардеробі має бути чорне плаття і хоч одна пара взуття на підборах. Хоч це і не завжди зручна річ, але каблук змінює образ модниці. Адже різниця між дівчиною в балетках і дамочкою на шпильці суттєва. Коли дівчина стає на підбори, як за помахом чарівної палички, у неї змінюється постава, хода і навіть погляд. Він стає пронизливо сексуальним... ( подробнее )

Фінські бренди одягу, марки жіночого, дитячого та чоловічого одягу

Сьогодні люди часто віддають перевагу фірмовому одязі. Вона відрізняється від простих речей з базарної ятки високою якістю і довговічністю. Незважаючи на те, що це задоволення не з дешевих, багато керуються прислів\'ям про те, що скупий платить двічі. Зараз дуже популярні іспанські, італійські, американські та фінські бренди одягу. Про останніх і... ( подробнее )

Як зав\'язувати арабську хустку?

В останні кілька років у списку модних трендів всіх сезонів одне з головних місць займає одяг і аксесуари в етнічному стилі. Один з таких аксесуарів - арабську хустку. В Росії його називають арафаткой. До речі, у багатьох виникає запитання: "Як називається арабську хустку?" Звичайно, його справжня назва звучить дещо інакше - шемаг або куфия. Але... ( подробнее )