Мода

Міжнародна конвертація 5,5 розміру взуття на російську

Існують різні системи визначення розміру взуття. У країнах СНД звикли визначати розмір в сантиметрах. Такий метод називається метричною системою. Використовується в країнах СНД. Англійська і американська системи користуються дюймової мірою довжини. Французька міра довжини (старовинна) називається штихмасовій, (1 штих = 2/3см.). Але зараз російські... ( подробнее )

Кращі аксесуари до червоного плаття: фото та поради

Кажуть, що в гардеробі кожної поважаючої себе жінки має бути маленьке чорне плаття. Скажімо так: по-хорошому, в її гардеробі має бути ще і біле, і червоне, синє, зелене, жовте... Причому не в одному екземплярі. Але якщо дивитися правді в очі і керуватися об\'єктивністю, родзинку жіночого туалету неодмінно представляє саме червоне плаття. Колір пристрасті,... ( подробнее )

Довгі рукавички служать в якості полотна для проектування – архів мода, 24 січня 1930

Мода З архіву Зберігача Довгі рукавички служать в якості полотна для проектування - архів мода, 1930

24 січня 1930 року рукавиць були вишиті шовком і мішурою, в смужку, з великою кількістю квітів і в цілому справив дуже примітна частина жіночого сукні Середа 24 січня 2018 05.00 МСК Поділитися на Facebook Поділитися... ( подробнее )

Так ми клан! Підйом frankenkilt

Так ми клан! Підйом frankenkilt Спідниці Так ми клан! Підйом frankenkilt

Дефіле брендів, включаючи готель JW Anderson та Гуччі, а також високою вулиці магазинів, є нове творіння на 2018 рік – різні tartans, які склеєні разом, щоб зробити традицію-перебору спідниця Лоурен Кокрейн Вівторок 6 лютого 2018 12.02 МСК Останнє... ( подробнее )

Хто Адрієнн Vittadini – і чому її ім\'я в одяг Іванка Трамп?

Назва: Адрієнн Vittadini

Вік: 72.

Місце Народження: Будапешт, Угорщина.

Професія: модельєр.

Зовнішній вигляд: так само, як Іванка Трамп.

Серйозно? Це досить значний для жінки 72 років. На жаль. Щоб бути ясним, це одяг Vittadini, які виглядають в точності як Іванка Трамп.

Цей персонаж Vittadini... ( подробнее )

Новий погляд вважає закриття 60 магазинів Великобританії – 1000 робочих місць в небезпеці

Новий погляд розглядає можливість закриття, як багато хто, як 60 магазинів, до 980 робочих місць в небезпеці.

Бореться ланцюг мода підтвердив плани з реструктуризації компанії називається добровільне розташування (ГПМК), які можуть призвести до закриття більш ніж десяту частину своєї 593 магазинах, а ще шість ділянок в суборенду третім... ( подробнее )

Що таке кокарда? Історія виникнення в різних країнах

Що таке кокарда? Багато хто думає, що це тільки військова емблема металева на шапці військового, інакше звана "крабом". Але це не зовсім так. Придумано слово cocardes французами, що в перекладі означає "півнячі пера". Спочатку це була емблема у вигляді банта з стрічок, які збиралися у формі кола на головному уборі. Іноді з кокарди на шапці звисали... ( подробнее )

Як носити хутряну жилетку взимку: фото

З настанням холодних днів гостро постає питання про підбір гардероба, адже верхній одяг повинен бути не тільки теплою, але ще зручною і красивою. Мільйонам жінок купівля дається вкрай важко, адже знайти річ, яка б відповідала всім висунутим до неї вимогам — справжня удача.Жінки, що прагнуть бути на хвилі моди, цього сезону віддали перевагу хутряним... ( подробнее )

Що подарувати художнику? Ідеї подарунків

Попереду велика кількість свят, і всі ми здивовані вибором подарунків. Добре, коли ви точно знаєте, що у людини є хобі або цікаву справу, тоді вибирати презент за душі набагато простіше. Так що, якщо вам потрібно придумати, що подарувати художнику на Новий рік або день народження, варіантів можна запропонувати масу.Папір, альбоми та блокноти

Почнемо... ( подробнее )

"Дейра Сіті Центр" (Дубай): магазини, графік роботи, відгуки

"Дейра Сіті Центр" у Дубаї (ОАЕ) - це доступний торговий комплекс, під дахом якого функціонує понад 370 магазинів, де представлені товари недорогих брендів.

Вже 20 років він служить не тільки мешканцям, але й туристам еміратів місцем для здійснення вигідних покупок і проведення сімейного дозвілля.

Шопінг та найбільш відвідувані... ( подробнее )