Мода

Луї Віттон власник компанії lvmh інвестує в пошук моди Лизатор сайті

Луї Віттон власник компанії lvmh інвестує в інтернет-пошук модних бізнес-Лизатор в якості найбільших брендів по всьому світу дивляться, щоб розширити їх присутність в інтернеті і захопити молодих покупців.

Лондонський Лизатор не розкриває, скільки він підняв у своєму останньому раунді фінансування, який очолив lvmh і інші інвестори.

Сукупний... ( подробнее )

Десять способів зробити модний зеленішою

Для прогнозування моди майбутнього є небезпечним бізнесом. Багато років тому я випробував біорозкладана одяг для цієї газети. Кукурудза-крохмаль відділяє багато обіцяв: вони потенційно дозволило нам безболісний спосіб споживання моди в гарячковому темпі, не болісна думка про їх нагноєнні в полігон для вічності. На жаль, одяг я слухняно носила весь... ( подробнее )

Жіночі волосся на обличчі: якщо так багато жінок було, чому ми так соромно?

Жінки, як я, тримають у секреті. Це секрет так ганебно, що він ховається від друзів і коханців, так темно, що величезна кількість часу і грошей це приховує. Це не злочин ми зробили, це прокляття: волосся на обличчі. Тривожну правду про те, як ми ставимося до наших лобкових волосся | Мона Чалабі Детальніше

Що може бути відхилена... ( подробнее )

Діана фон Фюрстенберг: я танцювала в студії 54. Зараз я працюю з Google\'

Це абсолютно неможливо в інтерв\'ю Діана фон Фюрстенберг. Це майже так само неможливо, щоб зустрітися з нею, не падаючи трохи в неї закоханий. Перший, тому що це не в її характері, щоб слідувати іншій людині призводить, будь то в розмові, або в чомусь іншому, так що замість того, щоб відповісти на Ваші питання, вона просто говорить, що казки від... ( подробнее )

Зустрів Гала-2017: хто прибив складний дрес-код коли-небудь?

Мет Гала бал на честь відкриття щорічного музею Метрополітен виставка моди, завжди описується як супер Боул або Оскара моди. Смертельною конкуренції гірляндами у галасом, а ви краще будете бачити велике в тренажерному залі напередодні. Але в цьому році у заході, що відбувся минулої ночі в Нью-Йорку, був більше схожий на Ходжа гіпотеза про сукнях,... ( подробнее )

Gucci і фішки: Сент-Олбанс рибний магазин, який розташований, щоб стати Гаррі стайлс місця паломництва

Здалеку табір рибного магазину, на розі двох тихих вулиць з червоної цегли будинків з pebbledashed стіни, не схожий на Мекку. До червня він був відомий лише по репутації локально у місті Сент-Олбанс. Але тепер, разом з Хаммерсміт Аполло, паб в Хайгейті і клуб день народження у східному Лондоні, це Гаррі стайлс паломницька стежка. Припускаючи, що... ( подробнее )

Зробити наші грудей і сідниць дійсно потрібні продукти краси?

Згідно з нещодавньою доповіддю, глобальний ринок косметики зросте до $135bn (?102bn) до 2021 року, тому не дивно, що з красою не думаючи про нових областях тіла вони можуть продати продукцію. Цього літа, це груди і днища.

Зараз багато людей знаходять товари через сайти соціальних медіа, таких як Instagram, так це глобальної краси впливів,... ( подробнее )

Меланія Трамп в рамці – історія перша леді портрети

Меланія Трамп ... чисто Х Фактор судді близько 2007. Фото: Режін Mahaux/Зума/Авалон.червоний Меланія Трамп регіні Mahaux (2017)

Фонтанний рекламу на обкладинці поряд з портретом Меланія Трамп, опублікованому... ( подробнее )

Перший чоловічий показ Гальяно для margiela в

Паризька Тиждень моди стала тиждень новинок. Вергілій Abloh у Луї Віттон вчора, Кім Джонс Діор Ом завтра і, посеред їх, Джона Гальяно для Maison margiela в першу показі чоловічої моди.

Гальяно не називає це кутюр – виступаючи в новому подкасті неповторним, випущений як шоу почалося, він називає це "кустарна". "Ми намагаємося визначити,... ( подробнее )

Зростання впливу Каньє Уеста на моди

У 2014 році Каньє Уест хвацько критикували індустрію моди дискримінувати його за те, що знаменитий і чорний. "Тому що ти дуже добре знаєш, що немає ніяких чорних хлопців або знаменитостей не Луї Віттон нічого", - він оголосив, середньої продуктивності в бездротових Festival в Лондоні. Вергілій Abloh призначений художнім директором чоловічого... ( подробнее )