Мода

Меланія Трамп хоче стати "традиційними" перша леді Бетті Форд. Удачі

ОК, я знаю, що ви говорили про козирі у ваших останніх двох стовпців, але останнє питання: Що робити Меланія?

Майкл, по електронній пошті

"Останнє питання"? О, я думаю, що ми повернемося до цієї теми багато в протягом найближчих декількох років. Але я згоден, я постараюся дати йому відпочити після такого, принаймні, до інавгурації.... ( подробнее )

\'Аззедина Алайя не хвилює, що інші люди говорили, що було нове настрій\'

Я думаю, що нова виставка Аззедина Алайи в Музеї дизайну можуть мати такий же вплив на студентів мода, що сенсації в Королівській Академії для студентів мистецтв у 1997 році. Азеддин, який помер у листопаді минулого року, не особливо добре відомий в Англії – він був дуже Паризький – так і повинно бути одкровенням для молодих людей, які не бачили... ( подробнее )

Як знайти своє ідеальне літнє плаття

Право, я тут, щоб сказати вам, що модні літні сукні ви повинні купити в цьому році виглядає. Я збираюся закласти в закон Про відбитки троянд більше в тренді, ніж незабудки, і розповісти про те, рукав дзвіночок або розтруб буде підняти вас вгору в кращих одягнених списків. Я збираюся намітити ті індекси, у яких з відкритими плечима і раніше хорошим... ( подробнее )

Чистокровні prep і відтінків Карді Б: уроки моди від поп-культури 2018г

Сталий відмежування від V&A-це ліпили з натури

Грінпіс футболки беріть участь в V&виставка. Фотографія: музей Вікторії і Альберта, Лондон

У світі полотно мішки і багаторазові пляшки... ( подробнее )

Шер, Грейс Джонс і zipless сукні: чому Студія 54-як і раніше, визначає танцполі вичинка

Бьянка Джаггер в червоний Халстон на коні. Шер в футболка нижня білизна. Грейс Джонс в шортики і блузка batwing. Дайана Росс в хмарі марабу. Для ретро-сайт inspo світ Instagram мода, Студія 54 залишається – 41 рік після його відкриття навесні 1977 – подарунок, який продовжує давати. І, як новий документальний фільм, "Студія 54", показує, Ян Шрагер... ( подробнее )

Маркс і Спенсер рожевий пальто: мода купити дня

Маркс і Спенсерс рожеве пальто фото: Маркс і Спенсерс

• Для отримання додаткової натхнення для зимового пальто, куртки, Сумки, Взуття та багато іншого, журнал вихідні приносить вам 20 кращих на кожному... ( подробнее )

Ефектні чинності великий об\'єктив | довго читати

Якщо ви носите окуляри протягом багатьох років, як і мені, це може бути дивно, щоб виявити, що ви сприймаєте світ завдяки кілька гігантських компаній, які ви ніколи не чули. Турбуючись про осипання краю автостради освітлює вночі, або слова, які ковзають по сторінці, а іноді витрачаючи грошей на оптиків, для багатьох з нас, достатньо, щоб замислитися.... ( подробнее )

Джордан Пітерсон може бути \'інтелектуал\', але його остання теорія не дуже розумно

Я читав недавно інтерв\'ю, в якому джентльмен на ім\'я Джордан Пітерсон стверджував, що хаос є \'жіноча\' і порядок-це чоловіча. Що?

Тамсин, по електронній пошті

Ризикуючи розсердити багатьох, багатьох людей, які були онлайн, терміново запевнивши мене генія Петерсон за майже рік, я не зовсім зрозумів. Так, звичайно, чоловік розумний... ( подробнее )

Молодший, модніше, крутіше: Гаррі і Меган обручку фотографії, відкрили нову еру королівського портрета

Молодший, модніше, крутіше – Принц Гаррі і Меган Маркл участь фотографії, відкрили нову еру королівського портрета, як і їх відносини. Постріл висхідної зірки Алексі Любомирський – колишній помічник моді підходящий Маріо Тестіно, який зняв Вільям і Кейт перші офіційні зображення (підживлює той факт, що ця пара представляє нове покоління) – це образи... ( подробнее )

Абсолютно Мексики: мода вкрав Фріди Кало

Фріда Кало носити довгі, ярусний спідниця бавовна в поєднанні з високим коміром, блузка з воланами. Фотограф присів на рівні землі, щоб вистрілити так, що вона набуває все більш загрозливих масштабів, ніж життя в кадрі, непокірний uptilt її підборіддя підкреслював. Вона має старовинні вишиті шарф, але несе його над головою таким чином, щоб пропонувати... ( подробнее )